Příjezd
Odjezd
Osob

Všechny apartmány jsou do detailu promyšlené a nadstandardně vybavené, aby jste měli perfektní komfort a cítili se jako doma nebo ještě lépe. ´
Všechny mají moderní komplet vybavenou kuchyni a koupelnu, výborné spaní a moderní audiovizuální vybavení se stravovacími službami v ceně.  

Každé apartmá je jiné, má své kouzlo a k dispozici je parkoviště hned vedle domu pro všechny hosty zdarma.  Komfort navíc poskytne grill, terasa, rychlá Wifi a v neposlední řadě i pračka se sušičkou. Všechny jsou prostě ideální na jednu noc při služební cestě nebo dlouhý pobyt při dovolené. Služební a obchodní cestující najdou za rohem apartmánu poštu a před domem je večerka se slušným výběrem a poměrem cena/výkon.  Zastávka veřejné dopravy do Karlových Varů a okolí je v podstatě za rohem s dobrým spojením i přes víkend.

 Pro aktivní sportovce je 200 m od apartmánů špičkové workout a fotbalové hřiště včetně dětských prolézaček a občerstvení. Klid a pohodu poskytne lesopark s potokem cca 400m od domu nebo rybníky a stezky v okolí dostupné na kole i pěšky.